Omschrijving
Dit uniek gelegen object op fantastische locatie met uitzicht op de duinenrij, nabij de vuurtoren van Nieuw-Haamstede, met de duinen en het Noordzeestrand bijna grenzend aan uw voortuin, mogen wij u te koop aanbieden namens onze opdrachtgevers. Het geheel bestaat uit een zeer ruime kavel van maar liefst 4.200 m² eigen grond waarop een karakteristieke en sfeervolle woning staat met schuur en tuinhuisje. De rondom gelegen natuurlijke tuin biedt u veel privacy.
Bouwjaar 1960, woonoppervlakte 110 m², inhoud 425 m³, schuur 30 m².
Indeling: entree/hal met plavuizen vloer; woonkamer met zitkuil, open haard, eethoek en schuifpui naar het terras; vide; keuken met 4-pits gaskomfoor, afzuigkap, koelkast, vriezer en oven; badkamer met douche, wastafel en toilet; slaapkamer 1 (4 x 5 meter) met parketvloer; slaapkamer 2 met vaste kasten en wastafel.
Verdieping: open ruimte (vide) welke voor meerdere doeleinden te gebruiken is. Bergzolder bereikbaar middels vlizotrap (vloeroppervlakte 8,30 x 4,00).
Algemeen: de woning is grotendeels voorzien van dubbel glas. Verwarming en warm water middels cv- combi ketel (Nefit Topline 2010).
Dit object is fantastisch gelegen, u wandelt via het Verklikkerpad door de duinen naar het Noordzeestrand. Ook om een fiets- of wandeltocht te starten is deze omgeving prachtig. Alle dagelijkse voorzieningen, winkels, scholen, huisarts, tandarts, openbaar vervoer ed. zijn op korte afstand in Burgh-Haamstede.
Er zijn bestemmingsplanmatig voldoende mogelijkheden om deze woning uit te breiden. Het bouwblok is maar liefst circa 40 meter breed en 28 meter diep.
Deze woning mag ook aangekocht worden als tweede woning (voor eigen gebruik), recreatieve commerciële verhuur is niet toegestaan.
Oplevering in overleg.
Voor verdere vragen of voor het maken van een afspraak voor bezichtiging kunt u contact opnemen met Hanse+Hanse Makelaardij.
Lees de volledige omschrijving